Reference

Našimi klienty jsou především menší a středně velké společnosti ze zemí Evropské unie i dalších zemí.

Vážíme si každého partnerství a cítíme zodpovědnost za výsledky spolupráce. Naším cílem je vždy konkrétní obchodní úspěch a spokojenost klienta. Přečtěte si, jak klienti hodností spolupráci s Market Connect:
 

Ze začátku jsem byl skeptický, ale velmi rychle jsem změnil názor díky přesnosti, metodičnosti a především celosvětové propojenosti, které Market Connect nabízí. Na Market Connect oceňuji vnímavost, rychlost porozumění cíli, jehož je třeba dosáhnout, a ještě k tomu maximální vstřícnost

Jean-Claude Biard CEO / Convergent Group S.A. Belgie

MARKET CONNECT je skutečným partnerem naší společnosti od roku 2006, který nám umožnil najít společnosti ve střední Evropě, s nimiž jsme navázali spolupráci v oblasti importu a exportu, a asistuje nám při našich jednáních. Vždy naslouchá našim potřebám.

Guy Bertrand Výkonný ředitel / Cobegom S.A. Belgie

Hledali jsme subdodavatele pro výrobu součástí našich přívěsů CAREAN. MARKET CONNECT nám našel firmy, s nimiž spolupracujeme od roku 2007. Ocenili jsme velkou efektivitu hledání, výběru a sledování partnerů.

CAREAN EUROPE / SCPL sàrl Lucembursko

Firma Market Connect je naším partnerem pro obchodní rozvoj ve střední a východní Evropě. Obzvláště si ceníme profesionality a jazykových znalostí jejích zaměstnanců. Díky firmě Market Connect jsme významně rozšířili své zákaznické portfolio v této části Evropy

Thomas Dumortier Výkonný ředitel / Belrey Fibres N.V. Belgie

Díky Market Connect nalezla naše firma významného obchodního partnera v Belgii, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Market Connect v roce 2006 prozkoumal možnosti uplatnění našich výrobků na belgickém trhu, vyhledal a oslovil potenciální obchodní partnery, asistoval nám při jednáních a následně i při odborném školení servisních techniků. Spolupráci s Market Connect mohu doporučit.

Ing. Ctirad Bryol Jednatel společnosti / PONAST spol. s r. o. Česká republika