O nás

Market Connect je dynamicky fungující poradenská firma, která svým klientům pomáhá expandovat na zahraničních trzích prostřednictvím široké škály služeb.

 
Mezinárodní zkušenosti

Poskytujeme komplexní služby na míru a uplatňujeme při tom nejen naše teritoriální a oborové znalosti a zkušenosti, ale i kreativitu a osobní přístup.

Za společností Market Connect stojí mezinárodní tým zkušených konzultantů z oblasti exportu, prodeje, sourcingu, zahraničního obchodu a marketingu. Jsme připraveni stát se vaším partnerem při rozvíjení obchodu a budování obchodních vztahů ve světě.

Vysoká úspešnost

Díky svému know-how, dlouhodobému sledování trhů, široké síti spolupracovníků a partnerství se zahraničními firmami a institucemi Market Connect garantuje vysokou úspěšnost uskutečňovaných projektů. Svým klientům šetříme náklady i čas při realizaci marketingových aktivit a pronikání na zahraniční trhy.

PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

Svým klientům šetříme náklady i čas při realizaci marketingových aktivit a pronikání na zahraniční trhy.

Dlouholeté zkušenosti

Jsme dynamicky fungující globální tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zahraničního obchodu a marketingu, rozvoje exportu a mezinárodního sourcingu.

Naše služby

Progresivní síť

Síť našich poboček s lokálními experty komunikujícími místními jazyky zajišťuje přímý přístup ke klíčovým informacím a unikátním kontaktům.

Naše pobočky

Úspora nákladů a času

Svým klientům přinášíme prostřednictvím profesionálních služeb vysokou přidanou hodnotu a šetříme jim náklady i čas při expanzi na zahraniční trhy.

Individuální přístup a flexibilita

Ke klientům přistupujeme individuálně, jsme kreativní, služby ušijeme na míru a flexibilně pro ně sestavíme projektový tým potřebného složení.

Naši partneři

Zodpovědná spolupráce

Ceníme si každého partnerství a vždy cítíme zodpovědnost za výsledky spolupráce.

Společenská zodpovědnost

Vysoká úspěšnost projektů

Dosahujeme vysoké úspěšnosti realizovaných projektů a spokojenosti klientů a vážíme si toho, že s námi chtějí spolupracovat dlouhodobě.

Ohlasy klientů

Uvítáme každou příležitost k účasti na nových projektech.

Kontaktujte nás